सम्मान जनक ढंगले ब्यबस्थापन गर्छु : प्रसाई

फागुन २७ ,काठ्माण्डौ ! पुर्ब एमाले र मावोबादी केन्द्र एक भै नेकपा बनेपछि पार्टी एकीकरण हुने क्रममा भर्खरै बाग्मती प्रदेश कमिटीले काठमाडौं जिल्ला क्षेत्र नं २ क को इन्चार्जमा ओम कृष्ण प्रसाइलाइ जिम्मेवारी प्रदान गरेको छ ! बौद्धिक खेलकर्मीका उपमा पाएका प्रसाइ नेकपाका युवा नेता बाग्मती प्रदेश कमिटी सदस्य युवा तथा खेलकुद बिभाग प्रमुख समेत रहेका छन् !
उनकै नेतृत्वमा अग्गिल्लो स्थानीय जनप्रतिनिधिले भारी मतले स्थान ओगटेन सफल भएको थियो ! साथै प्रतिनिधि सभा र प्रदेस सभा को चुनाबमा पुर्ब प्रधानमन्त्री माधब कुमार नेपाल तथा प्रदेश बाग्मती का सभामुख सानु कुमार श्रेष्ठले भारी मत ले बिजय हासिल गरेका थिए !
प्रसाईं खेलकुद, राजनिती लगायत विभिन्न सामाजिक सङ सस्थामा सकृय रहनुका साथै खेलकुदमा बौद्धिक व्यक्तित्वका रुपमा पनि चिनिन्छ ।
जिम्मेवारी पाए संगै प्रसाइले संचारकर्मीसंग कुरा गर्दै ‘ अबको कार्यक्रम भनेको पार्टी लाई संगठित र ब्यबस्थित गर्दै सबै साथी हरु लाई अपनत्व महसुस हुने बाताबरण बनाउने छु ‘ बताए !

LEAVE A REPLY