चर्चित फुटबलर बिमल घर्ति मगर केवल मगर भएकै कारण षडयन्त्रमा : मगरात संघर्ष समिति

साउन १५, काठमाडौं ।

स्टार खेलाडी बिमल घर्ति मगर बिगत पछिल्लो समय राष्ट्रिय टोलीको प्रशिक्षणका लागि बोलाएको अन्तिम ३४ मा पर्न सकेनन् । विश्वकप २०२२ को छनोट खेल खेल्नु केही दिन अघि उनीहरु डान्सबारमा गएको भन्दै एन्फाले कारबाही गरेको थियो ।
तर, मगरात संघर्ष समिति नेपालले एक बिज्ञप्ति निकाल्दै बिमल घर्ति मगरलाई जातीय विभेद भएर षडयन्त्र गरिएको छ भनेका छन् ! समिति संयोजक राम मगरद्वारा हस्ताक्षर गरिएको बिज्ञप्तिमा ‘ एन्फ़ाद्वारा बिमल मगर केवल मगर भएकै कारणले जातीय विभेदका आधारमा भएको यो घृणित कार्यको मगरात संघर्ष समिति घोर भत्सर्ना गर्दछ ! खेलकुदमा आफ्नो जीवन होमेका खेलाडिको भविस्य नै अन्धकार बनाउने गरि गरिएको निर्णय तत्काल खारेज गरियोस ! खेलकुद नेतृत्वले आफु र आफ्ना आसेपासेलाई मात्र अवसर दिने तर खेलकुदमा राष्ट्रिय तथा अन्तराष्ट्रिय रुपमा अब्बल प्रमाणित भै सकेका फुटबलर बिमल घर्ति मगरको भविस्यका तेजोबध हुनेगरी गरिएको यो निर्णय तत्काल खारेज गरि अब्बल युवा फुटबलर बिमल घर्ति मगरलाइ तत्काल राष्ट्रिय टिममा सामेल नगरे यो मगरात संघर्ष समिति कडा आन्दोलनमा उत्रने चेतावनी समेत दिन चाहान्छौ ‘ भनेका छन् !

LEAVE A REPLY